Що таке базальна імплантація?

Що таке базальна імплантація?

Новітнім способом відновлення втрачених зубів виступає базальна імплантація. Її специфіка в імплантаті з титану, який відрізняється від звичайного, Т-образнойформой, і впроваджується в найбільш поглиблені базальні шари кісткової щелепної тканини, що не піддаються процедурі атрофії.
Базальний шари є найбільш міцними і використовуючи їх, можна отримати максимально ґрунтовний фундамент для імплантованих систем. Такий вид імплантації рекомендується для пацієнтів, у яких визначається сильна атрофія в місцях віддалених різців. Подібне імплантування дасть можливість в найкоротші терміни повернути втрачені жувальні можливість не застосовувати нарощування тканин кісток.
Подібне імплантування застосовують, якщо потрібно відреставрувати три і більше різців відразу.

Переваги базальних імплантатів

Переваги базальних імплантатовБазальное імплантування вважають одним з найбільш сучасних методів, так як воно володіє декількома особливо важливими перевагами.

 1. Можливість вирішення проблеми встановлення імплантату на змертвілу кістка, що не нарощуючи її при цьому. Якщо обсяги кістки все ж недостатні, такий імплантат можна вживити під кутом.
 2. Така процедура проходить з найменшим травмування ясна. Розріз не робиться взагалі, а установка проходить шляхом проколювання ясна і фіксації імплантату в глибшому шарі кісткової тканини, що зводить до нуля можливість відторгнення.
 3. Вже через три дні після втручання, можна встановлювати коронку. Спочатку, встановлюють полегшений металлопластмассовий варіант, який максимально знизить рівень тиску в місці імплантованих імплантатів. Через рекомендований лікарем проміжок часу, Ви зможете поставити коронку з більш високопробного матеріалу.
 4. Ще однією перевагою подібної процедури виступає моментальне відновлення жувальних можливостей.

Таке імплантування дозволить запобігти дорогу процедуру по нарощуванню обсягу кістки, значно знижує тривогу, що виникає перед операцією і викликає велику зацікавленість серед пацієнтів.

Особливості такого виду імплантування

Існує кілька видів базальних імплантатів, які відрізняються своїм виробником. Вони виконуються з биополимера, сплаву титану і ванадію і алюмінію.
За способом встановлення розрізняють імплантати компресійного і класичного типу. Класичні передбачають закріплення в углубленнойпрослойкекостних тканин. Компресійні застосовують в разі среднегоуровня відмирання на обмежених областях кісткових тканин. По закінченню проведення такого втручання, губчастий кістковий відділ звужується близько імплантувати предмета і добре його стабілізує.

Показання та протипоказання до базальної імплантації

Показаннями для проведення такої процедури, виступають:

 • необхідність комплексного відновлення щелепи;
 • недостатня кількість обсягу кісткової тканини;
 • пародонтит.

Як і при будь-якому оперативне втручання, у такої операції якщо і деякі протипоказання, які обов’язково варто враховувати.

 1. Наявність злоякісної пухлини;
 2. Інфекційні і венеричні хвороби;
 3. Серцево-судинні захворювання;
 4. Проблеми у функціонуванні нервової та імунної систем;
 5. Занадто великий тонус жувальних м’язів.

Якщо всі перераховані вище протипоказання відсутні, і лікар приймає рішення про проведення операції, Вас чекає деякі попередні процедури, які займуть близько одного місяця. До них відносять підбір необхідного виду імплантату, вивчення тканин, особливостей ротової порожнини і безпосереднього місця, куди буде встановлений протез.
Зазвичай, таке протезування займає не більше однієї години.
Якісно і безболісно таку процедуру можна провести в Республіканському Центрі Стоматологічної імплантації в Харкові. Досвідчені фахівці за короткий проміжок часу повернуть Вам втрачений зуб і дозволять знову відчути себе повноцінно.

Оставить коментарий