Чим відрізняються вініри від Люмініри

Чим відрізняються вініри від Люмініри

Красива посмішка – один з головних елементів привабливості людини. Сучасна естетична стоматологія здатна вирішити практично всі проблеми, пов’язані з дефектами і нерівностями зубного ряду. Вініри і люмініри – це інноваційні, безпечні та ефективні рішення для відбілювання та реставрації зубів. У чому ж відмінності між ними, ми постараємося розібратися в цій статті.

Головні відмінності виниров від Люмініри

Основна різниця між зубними накладками в їх товщині. Люмініри трохи тонше від своїх конкурентів.

Наступна відмінність можна вивести, виходячи з першого. Це особливість установки. Справа в тому, щоб надати зубам природний зовнішній вигляд, зуби доводиться обточувати перед установкою вінірів. Товщина обточування зуба повинна відповідати товщині вініровой пластинки. Після цього, з обточеного різця знімається зліпок, по якому виготовляється накладка.

Люмініри більш тонкі, тому не мають на увазі попередню обточування зуба перед установкою. Зліпок для створення люмініровой накладки робиться безпосередньо з різця.

Крім того люмініри значно щільніше прилягають до поверхні зуба, тому, вони довговічніші і практичніше.

Обидва види мікропротезів здатні створити природну і ідеальну зовні посмішку, але люмініровие накладки виглядають набагато яскравіше і ефектніше.

Ще однією важливою перевагою Люмініри, виступає швидкість установки. Всього через пару відвідувань стоматологічної клініки, Ви станете володарем сліпучої усмішки. Для установки вінірів потрібно набагато більше візитів до стоматолога.

Що краще підійде саме Вам?

Люмініри є досить дорогим рішенням естетичних проблем в ротовій порожнині і відмінно підійдуть для тих, хто вже виправив прикус за допомогою брекет-систем, і потребує лише в тому, щоб зуби стали білими і сяючими. Ні яка процедура відбілювання не зможе дати такий ефект, як люмініровие накладки, до того ж, в процесі носіння, люмініри не змінюють свого відтінку, на них не утворюється наліт, зубні відкладення і камені.

Але якщо Вам необхідно приховати за допомогою керамічних накладок більш серйозні проблеми в ротовій порожнині, то правильніше зробити свій вибір на користь виниров. Використовуючи такі накладки, можна не тільки позбутися від відколів і міжзубних щілин, а й візуально розгорнути зуб.

Звертаючись в сучасну стоматологічну клініку, лікар-ортопед обов’язково підкаже Вам, які керамічні накладки найкраще використовувати, щоб домогтися максимального ефекту.

Показання для установки

Існує цілий перелік показань, за якими рекомендується встановити вініри або люмініри.

 1. Наявність темних плям на емалі;
 2. Потемніла емаль;
 3. Флюороз;
 4. Тетрациклінові зуби;
 5. Збільшена стирання різців;
 6. Наявність відколів і нерівностей на зубної поверхні;
 7. Великі міжзубні щілини;
 8. Недорозвинені різці і зуби, схильні до вікових змін;
 9. Скорочення або зміщені різці.

Стоит также отметить, что слишком видимые и серьезные дефекты скрыть при помощи кармических накладок не получится. Для этого следует применить другой способ реставрации, например, ношение брекет-систем или капп.

Кому не підійдуть керамічні накладки

Для установки вінірів і Люмініри існують деякі протипоказання. Вони аналогічні для двох видів конструкцій. Мікропротези не можна встановлювати людям, у яких спостерігається:

 • Витончення емалі або ослаблі зуби;
 • Наявність карієсу на резах;
 • Бруксизм.

Також, такі конструкції не можна встановлювати пацієнтам, які професійно займаються травмонебезпечними видами спорту. Будь-яке механічне тиск на кармічну накладку може привести до пошкодження поверхні відреставрованого зуба.

У будь-якому випадку, вініри і люмініри – відмінний і ефективний спосіб за лічені сеанси до стоматолога стати володарем голлівудської посмішки, яка буде радувати погляд, і викликати захват у навколишніх.

Оставить коментарий