Чим небезпечна імплантація зубів

Чим небезпечна імплантація зубів

Імплантування зубів ставати найбільш поширеною процедурою в стоматології. Люди, у яких з тих чи інших причин відсутній зуб або кілька різців відразу, консультуючись з фахівцем, роблять свій вибір не на користь звичайних протезів, а саме імплантантів. Вони на порядок дорожче за ціною, за те і результат від їх установки не змусить Вас чекати.
Вибираючи такий вид стоматологічних послуг, кожна людина підсвідомо замислюється над питанням, чи існує небезпека в подібній процедурі, і на стільки вона безпечна, як її описують більшість рекламних статей в інтернеті.
Імплантація зубів змінила життя тисяч людей в кращу сторону. Ті, хто давно отримав проблеми з пережовування їжі, естетичним незадоволенням ротовою порожниною – пройшовши таку процедуру, як ніби заново народилися. Після досить швидкого періоду реабілітації, вони стали володарями шикарною і якісної посмішки. Імплантанти повністю наживо в щелепу і прийшло відчуття того, як ніби це свої зуби.

Чим небезпечна імплантація зубів

Наважуючись на подібну процедури, Ви повинні передбачити кілька ризиків, які можуть виникнути під час операції і в реабілітаційний період.

  1. Невдало проведена процедура здатна викликати відторгнення матеріалу;
  2. Відторгнення допустимо при недотриманні рекомендацій, яких порадив дотримуватися стоматолог. Куріння, прийняття алкогольних напоїв, погане і неякісне дотримання гігієнічних норм викликають відторгнення імплантанта, і також створять ризик виникнення запальних процесів в порожнині рота.
  3. Ігнорування протипоказань обмежень за віком можуть викликати проблеми після проведення оперативного втручання.

Що здатне викликати ускладнення

Під час процесу реабілітації, відбувається звикання організму до чужорідного тіла і його прийняття. Абсолютно інертний сплав татіних, який використовується у виробництві абсолютно всіх імплантантів може викликати у організму захисну функцію, і він почне боротися з новим тілом. В такому випадку, варто враховувати наступні небезпеки:

  • імплантант здатний відторгатися, а місце, де він був встановлений -воспаліться;
  • більшість ускладнень після операції виникає в слідстві перебою між процесами остеогенераціі – підсаджені з інших щелепних ділянок кісткову тканину організм здатний не сприймати. Як результат – високе навантаження на імплантований ділянку і розхитування вироби;
  • якщо довгий час відтягувати процес імплантації, то кісткова тканина ставати дистрофічній. В результаті існує ймовірність потрапляння імплантанта в область гайморової пазухи, що може викликати вогнище запалення;
  • навіть при постійному відході і систематичному полосканні антисептичними засобами, є ймовірність, що в рану потраплять шкідливі бактерії.

Передбачити такі небезпеки практично неможливо, і щоб максимально себе убезпечити, варто здати необхідні аналізи і рентген верхньої щелепи. Грамотний фахівець обов’язково проаналізує отриману інформацію і запропонує Вам найбільш зручний і безпечний варіант протезування.

Чи небезпечні імплантанти в подальшому використанні

Навіть якщо відразу після процедури все пройшло добре і без ускладнень, багатьох пацієнтів цікавить питання, а що ж буде далі. Чи є ризик появи проблем з такими зубами в майбутньому і чого варто уникати або побоюватися.
Провідні стоматологи по всьому світу заявляють, що такі «різці» можуть служити протягом десятиліть, не втрачаючи своїх початкових якостей. З плином часу вони міцно зміцнюються в щелепної кістки.
Єдиний точно виділяється недолік полягає в той, що подібні сторонні предмети в людському організмі ускладнюють проведення деяких процедур по діагностиці. Наприклад, це МРТ – найбільш інформативний і популярний метод дослідження, але наявність в організмі гвинта з титану, який міститься в имплантанте, робить таку процедуру неможливою.
Ризики існують практично при будь-якому вигляді втручання, варто тільки правильно оцінити їх співвідношення з користю. Дентальная імплантація була і залишається найефективнішим і якісним рішення в області протезування. Такі зуби виглядають натурально, не викликають незручностей і не вимагають особливого догляду. Прислухайтеся до порад грамотного фахівець і зробіть свій вибір на користь ідеальної посмішки!

Оставить коментарий