Бюгельні протези з замковими і телескопічними кріпленнями «Bredent», Німеччина

Бюгельні протези з замковими і телескопічними кріпленнями «Bredent», Німеччина

Методи лікування і технології медицини не зупиняються у своєму розвитку. На ринку постійно виникають нові, інноваційні розробки в галузі стоматології. Стоматологічна ортопедія – один із пріоритетних напрямків, в якому активно працюють розробники. Виникнення нових матеріалів, устаткування і конструкцій для протезування, сприяють тому, що ортопедія виходить на новий рівень.

Мета розробки нових технологій не тільки в забезпеченні естетичної повноцінності зубного ряду пацієнтів, але і в досягненні повноцінного функціонування щелеп.

На сьогоднішній день, найбільшою популярністю користуються бюгельні протези з німецькими замками Бредент.

Що таке бюльгельние протези?

Подібні конструкції надійно фіксуються в ротовій порожнині пацієнта, тим самим, не створюючи дискомфорту при розмові або вживанні їжі. Ще одним з переваг, виступає тривалий термін служби.

Основна відмінність таких протезів від звичайних знімних в тому, що вони мають литим каркасом з металу, поверх якого розташоване пластмасове або нейлонове підставу, виготовлене під колір ясен.

Основа з металу знижує обсяги базису, завдяки чому, такі системи майже не відчутні на небі. Досить об’ємна перемичка з пластмаси, якої відрізняються протези аналогічних конструкцій, замінена на найтоншу дугу з металу.

В результаті, виходить конструкція, яка відрізняється максимальною міцністю, і практично не схильна до поломок або деформації.

Способи фіксації бюгельних протезів Bredent

Для того, щоб зафіксувати подібні конструкції, застосовується 3 типу фіксації:

  1. При залученні кламерів – найбільш доступний спосіб, але досить ефективний. Застосовуючи його, жувальні функції ротової порожнини відновлюються. Особливість кламерів в тому, що такі замки виконують опорно-утримуючу функцію, і рівномірно розподіляють тиск на щелепу, при пережовуванні їжі, що знижує ймовірність зсуву системи. Як правило, кламерами виготовляються з металу, але якщо вони розміщуються безпосередньо на лінії посмішки, то їх заміщають іншими, менш примітними, матеріалами.
  2. Як утримують компонентів, виступають спеціальні замки – аттачменти, що складаються з пари одиничних складових. Одна частина такого становить прикріплюється до знімною частини конструкції, а інша – до коронки опорного зуба. Найчастіше, застосовуються аттачменти Брендент з Німеччини.
  3. Фіксування на телескопічні коронки – користується найбільшою популярністю за кордоном. Різці, які призначаються в якості опори, обточують, і на них мають у своєму розпорядженні металеві ковпачки.На базисі протеза розміщується дві коронки, при надяганні яких, вони встановлюються зверху ковпачків.Бюгельні протези надійно фіксуються, непомітні для оточуючих і відмінно справляються з функцією пережовування їжі і розподілу жувального навантаження.

Кому рекомендується встановити бюгельні протези Bredent

Відновити жувальні функції за допомогою подібних конструкцій рекомендується пацієнтам, у яких:

  • присутній часткова відсутність елементів зубного ряду;
  • є захворювання пародонтит, для того, щоб зміцнити рухливі групи зубів;
  • паталогічна неправильний прикус;
  • є хвороба, яка є протипоказанням для установки імплантатів;
  • є проблема, яка полягає в підвищеній стертості емалі.

Бюльгельние протези – відмінне рішення для тих, у кого відсутня частина зубного ряду, і немає можливості встановити імплантати. Єдиним протипоказанням для такого протезування, є повна відсутність різців в зубному ряду, так як для установки бюльгельних систем потрібно наявність стійких опорних зубів з обох сторін щелепи.

Оставить коментарий