Базальна імплантація – швидкий результат, розумна ціна

Базальна імплантація – швидкий результат, розумна ціна

На сьогоднішній день, імплантування – один з популярних і широко застосовуються способів відтворення цілісності зубного ряду. Базальна імплантація привертає пацієнтів швидкістю проведення процедури, а також своімостью. У чому ж особливості такого виду імплантування, давайте розбиратися!

Що таке базальна імплантація?

Будь-який тип імплантування має на увазі вживлення в щелепних кісток титанового стрижня. Після того, як цей стрижень зростається з кістковою тканиною, на нього встановлюється коронка, виготовлена з металокераміки або іншого виду матеріалу.

Досить простий з одного боку процес, ускладнюється тим, якщо в щелепі досить довгий час був відсутній зуб і кістка початку атрофуватися. В такому випадку, встановити звичайний імплант дуже складно, а іноді і зовсім неможливо. Є два шляхи вирішення в подібній ситуації:

  1. Нарощування кістки щелепи;
  2. Установка базального імпланта.

Звернувшись в стоматологію в Харкові, Вам безсумнівно запропонують базальное імплантування. Перевага подібної технології в наступному:

  • імплант впроваджується в базальнийшар кістки, тому прослужить набагато довше звичайних імплантів;
  • протезування на базальні імплантатах проводитися вже через три дні після установки штифта, гарантуючи миттєве відновлення жувальних функцій пацієнта;
  • вартість подібної процедури в половину менше, ніж класичного імплантування.

Вагомим же недоліком подібної процедури виступає те, що базальне імплантування рідко застосовують для відновлення одного зуба. Як правило, технологія використовується для відтворення трьох і більше різців.

Показання для установки базальних імплантів

Поряд з перевагами і недоліками такого виду імплантування, існують незаперечні свідчення, коли необхідне впровадження саме такого виду гвинтових імплантатів:

  • повністю відсутні різці в ротовій порожнині і необхідність якнайшвидшого їх відновлення;
  • втрата трьох і більше зубів підряд;
  • неможливість проведення класичного нарощування кісткової тканини при установки класичних видів імплантів;
  • запущений пародонтит і пародонтоз;
  • таке захворювання у пацієнтів, як цукровий діабет, коли класичне імплантування заборонено;

Вартість процедури буде залежати від фірми-виробника конструкцій, складності імплантування і кількості зубів, які слід замінити.

Оставить коментарий