Акція! Знижено ціни на імпланти Straumann (Швейцарія)

Акція! Знижено ціни на імпланти Straumann (Швейцарія)

Одним з лідерів ринку виробників імплантологічних систем є швейцарська фірма Straumann,

продукція якої входить до четвірки найбільш затребуваних і популярних в цьому сегменті стоматології.

Сьогодні імпланти Штрауман можливо поставити в стоматологічному центрі РЦСІ за доступною ціною, яка значно нижче їх дійсної вартості.

Комфорт установки і високий відсоток приживлюваності

Універсальність, простота в установці і надійність дозволяють використовувати володіють високим ступенем биосовместимости зубні імплантати Straumann при різних формах протезування. Постійне вдосконалення виробником технології виготовлення, результати проведених клінічних досліджень суттєво впливають на підвищення якості продукту і, як наслідок, на зменшення термінів і збільшення відсотка приживлюваності протеза.

Проривна покриття імпланту Штрауман SLActive, що підвищує швидкість остеоінтеграції, забезпечує його приживлення приблизно протягом 3-4 тижнів. Інші види покриття зроблять це можливим в терміни:

  • 12 тижнів (покриття TPS);
  • 6-8 тижнів (покриття SLA).

Імплантація Straumann за допомогою системи SLActive прискорює утворення кісткової тканини навколо імпланта, її утворюється на його поверхні на 60% більше. Це досягається за рахунок гідрофільного покриття, на відміну від гідрофобних дозволяє вільну циркуляцію крові навколо протеза. У свою чергу, це сприяє зростанню кістки по всій його поверхні.

Рішення встановити імплантологічний систему Straumann високої якості в стоматологічному центрі РЦСІ – раціональне і вигідне рішення, оскільки акційна вартість (зі знижкою) комплексної послуги з її встановлення становить 18000 грн.

Оставить коментарий