12 травня – Всесвітній день Здорових Ясен

12 травня – Всесвітній день Здорових Ясен

По побуждению Европейской Федерации пародонтологов, 12 мая признан всемирным «Днем здоровых десен». Такой день создан специально для привлечения вни

манія суспільства до захворювань ясен і таким відомим проблемам, як гінгівіт і пародонтит.

Республіканський Центр стоматологічного імплантування піклується про своїх пацієнтів, тому приєднується до підтримки «Дня здорових ясен». На основі цієї програми, ми ознайомлюється наших пацієнтів про найбільш популярних парадонтологічний проблемах, і даємо дані щодо того, як можна виконати профілактику і лікування ясен.

Ми пояснюємо нашим пацієнтам, що пародонтит – це не мирна проблема, а серйозне захворювання, яке вплив на загальний стан людського організму, серцево-судинну систему, цукровий діабет, вагітність та інше (посилання на статтю про парадонта).

Якщо у Вас спостерігаються такі симптоми:

  • Кровоточивість ясен;
  • Набряки в області під різцями;
  • Рухливість зубів – Ви перебуваєте в зоні ризику і обов’язково повинні пройти обстеження для визначення характеру ясенного захворювання.

Якщо Ви думали, що карієс – сама явна причина втрати різців, то в дійсності, перше місце займають саме ясенні хвороби.

Кров під час чищення зубів, неприємний запах з рота, все це є провісниками неприємної хвороби. Якщо не звертати на це уваги, наступним етапом буде опущення ясен і втрата різців.

Щоб гарантувати здоров’я своєї ротової порожнини, головне регулярно відвідувати стоматологічний кабінет, а в разі появи дискомфорту, тут же звертатися до лікаря. Крім того, завжди пам’ятайте про найелементарніших правил гігієни.
Будьте здорові, і радуйте оточуючих своєю білосніжною і щасливою посмішкою.

Оставить коментарий