Вініри. Особливості виправлення зубів

Вініри. Особливості виправлення зубів

Кращою прикрасою людини виступає здорова і красива посмішка. Вініри – надтонкі керамічні накладки, які дозволяють домогтися білосніжної усмішки без праці і болю. Коли з зубами існують проблеми, будь то неправильний прикус або пожовклі зуби, людина починає комплексувати і соромитися посміхатися. Сучасна естетична стоматологія здатна впоратися навіть з найскладнішими дефектами і подарувати людині шанс на нове життя з сліпуче-гарною посмішкою.

Що таке вініри і як можна за їх допомогою виправити прикус

Вініри на зуби

дуже тонка, але при цьому, максимально міцна пластина, яка кріпитися до передньої частини різця за допомогою медичного цементу. Для того, щоб встановити пластину, різець слід обов’язково обточити. Залежно від ступеня дефективности зуба, товщина обточування може бути мінімальною, або ж досить глибокою.

Під светокомпозітнимі вініровимі пластинами вийти легко замаскувати:

  •         Криво зростаючі різці;
  •         Тріщини;
  •         Відколи;
  •         Щілина між передніми зубами;
  •         Потемніння емалі і багато інших недоліки.

На сьогоднішній день, вініри користуються особливою популярністю в естетичній стоматології. За своєю структурою вони максимально схожі зі здоровою емаллю. Спосіб їх установки на увазі закриття не тільки передній частині зуба, але і його краю. Саме завдяки такій установці, вініри зберігають зуб за принципом коронки.

Що стосується кольору пластини, то він може бути абсолютно різний – від наближеного до натурального відтінку емалі, до максимально білого.

Процес установки вінірів в Харкові практично безболісний, а період їх шкарпетки максимально довгий.

Вартість процедури залежить від виду вінірів, які встановлюються, а також обсягу підготовчих процедур.

Основні види вінірів

Сучасні стоматологи готові запропонувати кілька видів вінірових пластин. Найпопулярніші з них:

  •         Композитні – відрізняються досить прийнятною вартістю, проте досить крихкі. Більшість пацієнтів вибирають їх з-за простоти установки. Справа в тому, що виготовляють такі накладки прямо на місці, і можуть встановити в день звернення до фахівця. Недоліком подібних виниров виступає те, що для їх установки слід досить сильно обточити зуб, в той час, як термін служби накладок ледве сягає п’яти років.
  •        Вініри зі склокераміки – одні з найбільш міцних і надійних. Такий матеріал напівпрозорий, що дає можливість максимально наблизитися до відтінку натуральної емалі. Пластина дуже тонка, але для її установки, зуб слід в будь-якому випадку трохи обточити. Однак, головним недоліком керамічних накладок виступає досить великий термін їх виготовлення.
  •         Цирконієві – найбільш сучасний вид накладок. Максимально міцні і естетично-досконалі, вони дозволяють добитися справді ідеальною і функціональної посмішки. Технологія виготовлення подібних накладок досить складна, тому вартість вінірів – висока.

Вініри – відмінна альтернатива звичайним коронкам, яка здатна впоратися з великою кількістю дефектів на зубах і зробити їх вигляд досконалим.

Оставить коментарий