Вініри для корекції посмішки

Вініри для корекції посмішки

Навіть коли всі зуби здорові, естетичні проблеми в ротовій порожнині все ж можуть існувати. Відмінним рішенням для корекції далеко не ідеальною посмішки виступає установка вініров.Тонкіе, напівпрозорі пластинки кріпляться на поверхню різців за допомогою спеціального стоматологічного цементу. Установка вінірів в Харкові дозволить приховати недосконалість зубного ряду, щілини між зубами, відколи, тріщини та інші дефекти.

Основні види вінірів та їх особливості

Подібні конструкції розрізняються залежно від матеріалу, з якого виготовлені. Це може бути акрил, кераміка, композитні речовини і т.д. Отже, в сучасних стоматологічних клініках використовуються наступні види вінірів:

 • Керамічні вініри – виготовляються з керамічної маси, що має достатню міцність і прозорістю. Крім того, такі накладки мають приголомшливий блиском, який бере участь у протязі всього терміну їх експлуатації. Порцелянові вініри також відносяться до керамічних групі.
 • Цирконієві вініри – виробляються з натурального природного матеріалу, цирконію. Властивості цирконію багатогранні і дивні. Крім того, що він надміцний і стійкий до впливу навколишнього середовища, такий матеріал максимально сумісний з нашим організмом. Відмінною рисою виниров з цирконію виступає те, що його можна застосовувати навіть в найбільш складних клінічних випадках. Такі пластини витримують досить сильні жувальні навантаження, не змінюють свого кольору при різному освітленні, стійкі до фарбувальних речовин (кава, чаю, червоного вина) і неразрушими в результаті різких змін температур.
 • Композитні вініри – виготовляються безпосередньо в момент звернення пацієнта до стоматолога з декількох шарів композитних матеріалів. Естетичні особливості подібних пластин набагато нижче, ніж у порцелянових і цирконієвих – вони не такі міцні, досить товсті і відрізняються зовсім іншим блиском і прозорістю.

Кому рекомендується встановити вініри і для кого вони протипоказані?

Вініри є одним з найбільш сучасних способів для позбавлення посмішки від естетичних недоліків. Однак, як і будь-яка інша технологія, вініровие пластини мають переваги і мають протипоказання.

До переваг можна віднести:

 • можливість позбавлення від кривизни зубного ряду;
 • позбавлення від щілин між зубами;
 • можливість змінити форму зубів;
 • створення “голлівудської посмішки”.

Що стосується протипоказань, то вініри заборонено встановлювати тим, у кого:

 • спостерігаються значні патології прикусу;
 • яскраво виражений пародонтоз або пародонтит;
 • занадто тонка зубна емаль;
 • різці, схильні до руйнування.

Таким образів, вініри – відмінний спосіб стати володарем ідеальної посмішки, проте перед їх установкою слід обов’язково проконсультуватися з фахівцем.

Оставить коментарий