Посмішка на всі 32

Посмішка на всі 32

Естетична стоматологія – досить широке поняття, яке охоплює всі дії лікарів зі створення здорових зубів, привабливою посмішки, правильного прикусу. Одним з напрямків роботи є очищення поверхонь від зубного каменю, який накопичується з часом і здатний значно ускладнити життя людині.

Відбілювання зубів відноситься до процедур, які покликані створити незабутній образ людини, подарувати білосніжну усмішку, повернути впевненість у собі. Необхідність в даному прийомі може виникнути, як через утворення нальоту на емалі, так і з огляду на генетичну схильність до зміни кольору поверхні зубів.

Навіщо потрібна чистка зубів?

Перш за все, вона необхідна для того, щоб посмішка була здоровою і привабливою. Але і питання здоров’я всієї ротової порожнини залежить від своєчасного видалення зубного каменю і нальоту. У процесі росту, відкладення на поверхні емалі починають вростати в ясна, утворюючи мікро-розриви, де можуть розвиватися бактерії. Цей постійний процес призводить до багатьох захворювань зубів і ясен, може служити причиною ослаблення тканин.

Чищення зубів ультразвуком – що це?

Давно минули часи застосування різноманітних порошків, які при сильному тиску руйнують поверхню зубного каменю, залишаючи не найприємніші відчуття у пацієнта. Сучасне застосування ультразвуку засновано на тому ж принципі – імпульсний вплив на небажані освіти – але відбувається це за відсутності дискомфорту.

Сам процес відбувається досить просто:

  1. ультразвукове вплив на зубний камінь – відбувається руйнування наросту зсередини, його дроблення і відщеплення від поверхні зуба. При цьому для спрямованих імпульсів немає важкодоступних місць;
  2. аерозольна вплив – це промивка та очищення залишків зубного каменю і нальоту з поверхні зубів і ясен. До складу суміші обов’язково входить фтор, щоб не пошкодити здорову емаль;
  3. полірування – необхідна, щоб остаточно видалити нашарування з поверхні зуба, а також виправити нерівності, якщо вони є на емалі;
  4. фторування – нанесення спеціальної суміші – гелю, лаку або крему – яка створює тимчасовий бар’єр для бактерій, а також додатково живить зуби фтором, дозволяючи швидше відновити природну емаль.

З якою періодичність виробляти чистку зубів?

Чищення зубів вкрай необхідна і рекомендована стоматологами – досить проводити її один раз на півроку, щоб контролювати процес появи зубного каменю. При цьому також важливо дотримуватися правильної гігієни ротової порожнини, споживати здорову їжу і відмовитися від шкідливих звичок.

Оставить коментарий