Чи складно доглядати за винирами?

Чи складно доглядати за винирами?

Зубні вініри – це «тонкі фарфорові пластинки, які використовуються для відтворення природного вигляду зубів. Вони мають таку ж міцність і надійність, як і природна зубна емаль.

Унікальність і індивідуальність виниров

Вініри роблять строго за індивідуальними контурах зубів людини, якій вони призначаються, а потім їх кріплять на зубну емаль після пари стоматологічних маніпуляцій.

Сумнівів немає в тому, що вініри – це красиво немає ніяких. Але встановлюючи їх ви повинні не забувати про те, що для того, щоб накладки служили довго, за ними потрібно правильно доглядати. І робити це варто правильно, інакше проблем з винирами вам не уникнути.

Що робити щоб уникнути проблем з винирами?

  1. Варто утримуватися від “фарбувальної” їжі. Принаймні перший час після установки накладок на зуби точно не можна вживати свіжі ягоди, буряк, червоне вино, чорний чай і кава.
  2. Необхідно стежити за станом ясен. Особливо звертайте увагу на місця, де ясна стикаються з винирами. Через те що контактують вони щільно, ясна можуть опухати і запалюватися. Не допускайте такого. Інакше з винирами вам доведеться попрощатися. Якщо ви раптом помітите почервоніння і роздратування на яснах, відразу ж зверніться до дантиста.
  1. Не варто ігнорувати зазори і шорсткість! Якщо ви помітили їх в місцях кріплення знімних виниров до зубів, то вам також варто звернутися до стоматолога. Мікроскопічні отвори – це врата для бактерій, які руйнують тканини. До того ж через тріщин і сколів вініри можуть відвалитися в невідповідний момент.
    Користуйтеся “м’якими” коштами для чищення. Це означає, що кошти, в складі яких є абразивні частинки вам протипоказані, адже вони руйнують вініри
    .

Оставить коментарий