Чому нейлонові протези, краще за інших протезів?

Чому нейлонові протези, краще за інших протезів?

Зовсім невелика кількість людей можуть зберегти цілісність зубного ряду до глибокої старості. Перші втрати зубів, іноді, починаються занадто рано, і вдаватися до заходів варто негайно.

Красива, повноцінна посмішка – не тільки запорука впевненості в собі, а й в першу чергу – здоров’я, адже від якості жувального процесу залежить травна система в цілому.

Що таке зубний протез і який з видів протезування вважається кращим?

Протезування зубів в Харкові

вважається однією з найпопулярніших стоматологічних послуг. Такі конструкції дозволяють відновити цілісність зубного ряду, зробити його повноцінним і привабливим.

Зубні протези – стоматологічні конструкції, які розроблені для повноцінної заміни відсутніх різців. Їх встановлюють як при повному, так і частковому відсутності зубів.

За матеріалом виготовлення, виділяють такі види знімних зубних протезів:

  • Акрилові – виготовляються з досить жорсткого матеріалу, який може доставляти дискомфорт в процесі носіння. До того ж, акрил відрізняється ризиком до виникнення алергій і розмноження бактерій.
  • AcryFree – високотехнологічні конструкції, виконані з міцного і еластичного матеріалу. На дотик, вони чимось нагадують природну ясна. Матеріал подібної пластини – наполовину прозорий, в разі появи на ньому дефектів, протез можна відновити, а щільне прилягання протеза до ясен виключає необхідність використання фіксуючих гелів.
  • Нейлонові протези для зубів – найбільш комфортні з знімних протезів, які існують на сьогоднішній день. Нейлон являє собою м’який і еластичний матеріал, який не натирає і не травмує ясна. Недоліком подібних пластин виступає те, що через недостатню твердість, навантаження на ясна розподіляється нерівномірно.

Чому нейлонові протези все ж краще?

Основною перевагою подібного протезування виступає відсутність в конструкціях металу. Пацієнти, які стикалися з носінням металевих протезів, через час починають відчувати присмак металу в роті, головний біль, слабкість і сухість в ротовій порожнині.

Напівпрозорі нейлонові протези абсолютно непомітні для оточуючих. Відмінні фізичні властивості, які характеризують такі протези, виступають гарантією того, що конструкції не зламаються при будь-яких обставин.

Все це виступає вагомими причинами, чому нейлонові протези вибирають більшість з пацієнтів.

Оставить коментарий