Цікаві факти про відбілюванні зубів

Цікаві факти про відбілюванні зубів

Відбілювання – процедура, яка проводиться в кабінеті стоматолога і дозволяє кожному домогтися сяючої голлівудської посмішки. Стати чарівним і привабливим для оточуючих можна всього за 1 сеанс.

Цікаві факти про відбілюванні зубів однаково цікаві тим, хто проводив маніпуляцію, і пацієнтам, які тільки роздумують над цим кроком.

Міфи про сучасний відбілюванні зубів

Перший міф, який доводилося чути майже кожному: відбілювання зубів – процедура хвороблива. Насправді ще 15 років тому так і було. Пацієнтам нічого не залишалося, крім як терпіти неприємні відчуття, викликані нагріванням ультрафіолетових ламп.

Але сьогодні все змінилося. Стоматологи використовують лампи з «холодним» світлом. Завдяки цьому, дискомфорт зводиться до мінімуму.
Якщо ви хочете відбілити зуби раз і назавжди, навіть не сподівайтеся на це. Щоб зберегти посмішку здоровою і красивою, необхідний регулярний професійний догляд.

Чищенням зубів не обійдешся. Згадайте, як часто доводиться відвідувати перукаря, щоб волосся виглядало доглянутим і охайними. З зубами справа йде так само.
Причому, погоджуючись на відбілювання, ви ніколи не знаєте, на скільки відтінків зміняться зубні одиниці. Гарантія доктора відбілити зуби на 5-7 тонів – не більш, ніж порожні слова. Домогтися такого приголомшливого результату неможливо.

Чи можна використовувати відбілюючі пасти постійно?

На регулярній основі чистити зуби отбеливающими складами можна, правда не більше 1 місяця. Далі слід зробити перерву на 3 місяці і замінити засіб звичайної пастою.
Такий підхід допоможе уникнути чутливості зубів, запалення ясен і пошкодження емалі.Ведь в кожному відбілюючому складі містяться дрібні абразивні частки і агресивні інгредієнти, які можуть при постійному застосуванні призвести до карієсу.

Боятися використовувати відбілюючі пасти – ще одна крайність, якої грішать багато людей.

Навіщо відмовляти собі в задоволенні провести щадне відбілювання зубів в домашніх умовах?

На які характеристики слід звертати увагу при виборі пасти з відбілюючим ефектом?

1. Наявність в складі ферментів бромелаина і папаїну, а також мінералів.
2. Індекс абразивності – чим він нижчий, тим менше ймовірність зіпсувати зуби.

Що таке виїзний сервіс?

У деяких клініках пропонується скористатися послугою виїзного відбілювання вдома у клієнта. Вона необхідна, якщо пацієнту потрібно терміново зробити голлівудську посмішку. Займає процедура 45 хвилин.

На зубної ряд встановлюють капу з гелієвим складом. Після цього активується препарат. По завершенні лікування пити і вживати їжу можна відразу.

Однак варто пам’ятати – білосніжна посмішка скоро зникне. Ефект швидкого відбілювання нестійкий.

Оставить коментарий