Імплантація зубів. Що потрібно знати?

Імплантація зубів. Що потрібно знати?

У сучасному світі з’являється все більше людей вдаються до імплантації зубів. Вставити зубної імплант – це зручно, надійно і швидко. Але що ж потрібно знати пацієнту про цю процедуру, який планує вставляти зуб або зуби?

Імплантація – це метод імплантації на місце втраченого зуба штучного кореня.

Конструкція цього зубного протеза повинна складатися з двох частин: безпосередньо імплантату – титанового гвинта, який впроваджують в щелепу хірургічним шляхом, і абатмента – верхньої частини протеза, який кріпиться до самого імпланту після приживлення.

Кому можна робити імплантацію зубів?

Імплантація зубів нині процес настільки малотравматичні і високотехнологічний, що у нього практично не існує обмежень. Будь-яка людина може вставити собі імпланти, якщо це буде необхідно.

Правда, ще кілька років тому, людям з цукровим діабетом не можна було ставити імпланти зубів. Зараз же все можливо.

Як жити після імплантації зубів?

Якщо ви думаєте, що імпланти сильно заважають і з ними незручно – ви помиляєтеся. Адже вони функціонують як ваші, але виглядають при цьому в рази краще. Дуже рідко зустрічаються випадки, коли зубні імплантати не приживаються. Трапляється це тільки з вини недосвідчених фахівців.

В основному ж імплантати “живуть” з вами все життя. Вам не буде потрібно міняти їх по закінченню якогось певного терміну. Але тривала і носка зубних імплантів без будь-яких проблем гарантована лише в тому випадку, якщо ви довіритесь справжнім професіоналам.

 

У Республіканському центрі стоматологічної імплантації в місті Харкові працюють саме такі фахівці, які стають в результаті сімейними лікарями. Нам довіряють, а ми завжди виправдовуємо цю довіру!

Оставить коментарий