Білосніжна усмішка – запорука успіху!

Білосніжна усмішка – запорука успіху!

Посмішка, яка іскрить білосніжним блиском – справжня візитна картка людини. Вона здатна запам’ятатися співрозмовнику і залишити про себе приємне враження. Для того, щоб добитися ефекту “голлівудської посмішки”, варто докласти чимало зусиль. Одним з найбільш простих способів, який пропонує естетична стоматологія в Харкові виступає відбілювання. Як проходить така процедура, і які види відбілювання існують, давайте розбиратися.

Методи відбілювання зубів

Якщо відтінок Ваших зубів далекий від ідеалу, то сучасні стоматологи можуть запропонувати три основні способи, що дозволяють відбілити зуби.

  1. Хімічне – основна перевага такого типу відбілювання в швидкості досягнення результату. Після проведення професійних гігієнічних процедур, на поверхню зубів наноситься спеціальний розчин. Десна на період процедури покриваються захисною речовиною. Після закінчення 15-20 хвилин, розчин змивається. Для того, щоб досягти бажаного результату, процедуру можна повторювати до чотирьох разів поспіль. В результаті проведення подібного виду відбілювання, можна відбілити різці на майже 7- 10 тонів. Недоліком подібної процедури виступає те, що зуби стають занадто чутливими.
  2. Лазерне відбілювання зубів – процедура проходить за допомогою нанесення на поверхню різців отбеливающего речовини, і активації даної речовини шляхом впливу на нього лазера. Процедура відбілювання при залученні лазера проходить значно швидше, тому шкода для емалі, відповідно, набагато менший, ніж при хімічному відбілюванні. Тривалість процедури не перевищує 40 хвилин. Єдиним недоліком такого виду відбілювання виступає те, що з’являються неприємні відчуття, через підвищену чутливість зубів. Справитися з ними дозволяє правильна підготовка до процедури.

Домашнє відбілювання зубів – що це?

Якщо на дороге відбілювання в кабінеті стоматолога у Вас просто не має коштів, а відбілити зуби все ж хочеться, тоді можна скористатися деякими популярними методиками для відбілювання зубів на дому.

Існує два види відбілювання зубів в домашніх умовах:

  • Механічний – на зубну щітку наноситься трохи харчової соди або подрібнений активоване вугілля. Зверху слід додати трохи зубної пасти. Протягом 5-10 хвилин необхідно чистити зуби, так як Ви це робите зазвичай. Для того, щоб домогтися видимого ефекту, процедуру рекомендують повторювати вранці і ввечері протягом 10 днів.
  • Хімічний – кілька крапель лимонного соку наносять на зубну щітку, а зверху-звичайну пасту. Далі процедура аналогічна тій, що описувалася вище, для механічного відбілювання.

Білосніжні, блискучі зуби – це не мрія, а цілком можна втілити в життя реальність! Відвідайте кабінет стоматолога, або поекспериментуйте на дому, самостійно, і Ваша посмішка обов’язково буде зачаровувати оточуючих.

Оставить коментарий