5 порад по догляду за зубами

5 порад по догляду за зубами

Зберегти здорову і гарну посмішку – запорука щасливого і успішного життя. Зберегти свої зуби на довгі роки, без відвідування кабінету стоматологів, допоможуть декілька порад, наведених нижче.

Головне – гігієна

Дотримання правил гігієни в ротовій порожнині – важливий і невід’ємний аспект збереження здоров’я посмішки. Однак, дуже важливо правильно здійснювати гігієнічні процедури, а не на шкоду своїм зубам. Минуло вже майже 10 років з того моменту, коли стоматологами було доведено, що чистити зуби слід тільки по вертикалі. Частка у напрямку росту різців позбавляє ротову порожнину від чверті шкідливих бактерій, що знаходяться всередині. Для того, щоб впоратися з нальотом ще ефективніше, варто проводити так звану, “поступову чистку”. Вона передбачає позбавлення від нальоту круговими, вібруючими рухами, після чого проводити наступний етап звичайного, вертикального очищення. Обов’язково не забувайте про те, що процес чистки повинен зачіпати не тільки різці, а й ясна.

Вчасно відвідуйте стоматолога

Профілактичні відвідування фахівця дозволять запобігти безлічі серйозних хвороб. Особливо це стосується лікування ясен. Справа в тому, що якщо при виникненні болю в зубах пацієнти все ж наважуються на візит до лікаря, то з проблемами в яснах, рідко хто звертається до фахівця. В результаті, спостерігаються складні випадки пародонтиту, впоратися з якими дуже складно.

Визначте, чи не перете Ви зуби уві сні

Скреготіння зубами – не тільки передумова існування нервового захворювання, а й негативний фактор для зубної емалі. Саме під час скреготіння, емаль стоншується і оголюються зубні нерви.От подібної звички досить складно позбутися, проте можна захистити свої різці, одягаючи на ніч силіконові капи.

Втрачений або надламаний зуб слід негайно реставрувати

Стоматологія Харкова пропонує безліч реставраційних процедур по відновленню зубного ряду. Корекцію можна провести композитними матеріалами, установкою коронок або ж шляхом імплантування.

Карієс – серйозна проблема, і боротися з нею слід якомога раніше

Видалення карієсудосить неприємна, однак, необхідна процедура. Саме карієс виступає причиною руйнування зубів, появи в них хворобливих відчуттів, виникнення неприємного запаху з рота і інших проблем. При найменших проявах карієсу, варто відвідати фахівця і позбутися від такої проблеми.

Таким чином, бути володарем здоровою і красивою посмішки досить просто. Варто всього лише не нехтувати правилами гігієни, здійснювати профілактичні походи до стоматолога, ну і звичайно ж наситити свій раціон корисною і вітамінізованої їжею.

Оставить коментарий