Зуби мудрості. Навіщо вони потрібні?

Зуби мудрості. Навіщо вони потрібні?

Зуб мудрості – восьма за рахунком одиниця, яка завершує ряд жувальних молярів. З’являється зуб мудрості у віці пацієнта 20-26 років.

Вісімка дісталася нам від предків, які потребували ретельного розжовування твердої їжі. Сьогодні в ньому немає необхідності. Тому коли вісімка викликає неприємні відчуття, пропонують видалення зуба мудрості.

Які функції можуть виконувати зуби мудрості

Якщо зуб мудрості виріс, це зовсім не означає, що від нього потрібно позбавлятися. Адже вісімка може виявитися корисною.

  1. Зубну одиницю використовують при мостовому протезуванні.
  2. Зуб забезпечує щільне прилягання один до одного поруч стоять молярів, є профілактикою їх зміщення.
  3. Люди похилого віку часто страждають від відсутності зубів. В цьому випадку вісімка стає функціональною одиницею, справляється з жуванням їжі.

Причини видалення зуба мудрості

Сучасна хірургічна стоматологія використовується при видаленні зубів, які не можна зберегти. Вісімку видаляють в наступних випадках:

  • вона розташована під нахилом, висунута вперед і травмує слизову;
  • в щелепи для зубної одиниці недостатньо місця, від чого виникає постійний біль і змінюється прикус;
  • пацієнт хоче встановити брекети;
  • зуб сильно вражений карієсом;
  • діагностований пародонтит в тяжкому перебігу.

Сучасна хірургічна стоматологія в РЦСІ в Харкові

Висококваліфіковані фахівці РЦСІ в Харкові протягом 30 років надають пацієнтам стоматологічну допомогу, в тому числі по видалення зубів мудрості. Виривання здійснюється з урахуванням основних правил:

  • знеболювання безпечної, але ефективної анестезією;
  • застосування передового обладнання та інструментів.

До нас звертаються пацієнти зі складною історією хвороби – коли потрібно видалити Ретінірованние зубні одиниці. Грамотне лікування забезпечує швидкий відновлювальний період, без появи ускладнень.

Перш ніж приймати рішення про виривання вісімки, доктор вивчає рентгенівський знімок.

У РЦСІ послуги стоматолога стоять помірно. Хірургічна стоматологія представлена адекватними цінами. Ми ставимо собі за основну мету – допомогти пацієнтові позбутися від болю і дискомфорту в ротовій порожнині.

Фахівці стоматологічного центру консультують і лікують зуби мудрості продуктивно. Приходьте до нас і назавжди позбудьтеся від болю і страху перед стоматологом.

Оставить коментарий