Все про імплантатах Straumann

Все про імплантатах Straumann

Зубні імпланти від швейцарського виробника Straumann високо цінуються у всьому світі. Вироби якісні, надійні і встановлюються просто. Перевагою їх використання є низький відсоток відторгнення системи.

На імпланти виробник видає довічну гарантію. Пацієнту вручають паспорт, де вказано проведена терапія.

Сучасні технології виготовлення

Клінічні випробування та впровадження сучасних технологій дозволили Штрауман виготовити вироби, які можна встановлювати в складних ситуаціях і при наявності у пацієнта серйозних хвороб.

  1. Чи не є перешкодою для проведення імплантування куріння і навіть гепатит вірусного походження.

  2. Розміщення виробів можливо при різних анатомічних особливостях щелеп і на початковому етапі відмирання кісткової тканини.

  3. Титан, який використовується для виготовлення імплантів, гіпоалергенний.

Імпланти Straumann повноцінно приживаються максимум за 6 тижнів. Іноді для рубцювання тканини досить 4-5 днів. Відновлення після операції легке і проходить без болю.

Поверхня виробів сконструйована таким чином, що до неї легко фіксуються клітини. За рахунок пір і каверн швидко розростається кісткова тканина. Сучасна піскоструминна технологія SLA забезпечує на штифті шорстку поверхню, яка потім під впливом кислотного протруєння стає ідеально гладкою.

Характеристики імплантів Straumann

Для прискореного загоєння виробник передбачив особливу поверхню імпланта – SLActive:

  • вона збільшує площу вироби, що контактують з кров’ю;

  • завдяки тяжінню білкових елементів, гарантується швидке нарощування м’яких тканин, чому збільшується термін експлуатації імплантів.

Моделі Штрауман можуть похвалитися гидрофильностью. Це означає, що встановлені імпланти зубів в Харкові допомагають кістки сформуватися навколо виробів швидше. Утворення нових кісткових структур здійснюється майже відразу після установки.

Шляхом використання технології Bone Control Design вдається звести до мінімуму травматизм і втрату кісткової тканини. Щоб захистити швейцарські вироби від механічних пошкоджень, їх транспортують в клініку в стерильних ємностях.

Асортимент моделей вражає уяву. Форма і розмір штучного вироби в точності повторюють параметри натуральних зубних одиниць. Лікар підбирає потрібний імплант, орієнтуючись на результати комп’ютерної томографії.

Оставить коментарий