Розхитався імплант: ускладнення при зубної імплантації

Розхитався імплант: ускладнення при зубної імплантації

Можливості сучасної стоматології дозволяють зробити заміну втрачених зубів на імплант і зберегти природну посмішку. Імплантація штучних коренів в щелепних кісток в більшості випадків проходить без ускладнень, і пацієнт отримує ідеальний зубний ряд. Якщо через деякий час розхитався імплант, в Харкові усунути проблему допоможуть фахівці клініки. РЦСІ.

Розхитався імплант: причини патології

Успіх процедури залежить не тільки від професіоналізму лікаря, але і від якості матеріалу і особливостей організму. Серед можливих побічних ефектів після імплантації найчастіше зустрічається розхитування штучного зуба. Причиною рухливості імпланта може стати;

  • періімплантіт;
  • відторгнення.

У першому випадку у пацієнта спостерігається запалення тканин в області імпланта. Воно може бути викликано:

  • недбалістю хірурга;
  • запаленням в найближчому зубі;
  • недотримання правил гігієни.

Періімплантіт досить рідкісне явище, але виключити його при розхитуванні іплпланта не можна. Якщо вчасно не вжити заходів, запалення з м’яких тканин перейде на щелепних кісток, що з часом призведе до її руйнування.

У деяких випадках розхитування штучного зуба викликає відторгнення. Причина такої реакції організму може бути пов’язана з недоліком кісткової тканини, хірургічної травмою, алергією на чужорідний матеріал.

Наскільки приживлення імпланта пройде успішно багато в чому залежить від особливості його поверхні. Стрижні з пористою структурою краще контактують з кістковою тканиною, за рахунок чого приживаються більш успішно.

Пацієнт сам не може визначити чому розхитався імплант. У деяких випадках причиною рухливості імпланта стає сам корінь, а встановлена на ньому коронка. Більш міцна фіксація конструкції позбавить від незручностей.

Розхитався імплант: які можуть бути наслідки?

Якщо розхитався імплант зуба, необхідно терміново звернутися за допомогою до фахівця. Подібна патологія може викликати серйозні ускладнення:

  • повне випадання дентальної конструкції;
  • при запальному процесі інфекція може пошириться не тільки на сусідні тканини, а й по всьому організму;
  • якщо ігнорувати лікування, періімпланіт провокує руйнування щелепної кістки, і повторне вживлення штучного зуба без нарощування кістки буде неможливим.

Практика показує, що успішно проведена операція імплантації практично ніколи не дає ускладнень. Професіоналізм лікарів, використання якісного матеріалу і дотримання всіх рекомендацій фахівця після установки штучного кореня зведуть до мінімуму виникнення побічних ефектів.

Оставить коментарий