Протезування зубів. Шанс повернутися до нормального життя

Протезування зубів. Шанс повернутися до нормального життя

Набридло ховати від оточуючих беззубу посмішку і харчуватися м’якою їжею? Шанс повернутися до нормального життя є. Протезування зубів допоможе відновити жувальну функцію і забезпечить прекрасний зовнішній вигляд посмішки.

Коли рекомендують знімне протезування зубів

Фахівці РЦСІ в Харкові володіють декількома методиками відновлення зубних одиниць. Всі лікарі досвідчені. Записавшись до одного з них, ви можете бути впевнені, що отримаєте грамотну консультацію.

Знімне протезування пропонують за відсутності 3 і більше зубів. Вартість протезів невелика, матеріал якісний і довговічний. Протези не вимагають особливого догляду. Досить промивати їх водою і використовувати зубну щітку.

Існує 2 види знімних протезів:

 • Повноцінна конструкція – представлена у вигляді зігнутої пластинки з пластмасовою або порцеляновій імітацією зубних одиниць. Вона покриває щелепу і небо. Як кріплення використовують присоски. Носити такі знімні протези зручно. Але з часом вони розхитуються і вже не так щільно прилягають до щелепи.
 • Частково-знімні моделі – тимчасові, їх встановлюють на час виготовлення постійного або приживлення імплантату. Виріб фіксують за допомогою гачків. Варто дешево, займає майже всю ротову порожнину.

Класифікація частково-знімних протезів

У клініці РЦПІ в Харкові стоматологи встановлюють такі частково-знімні протези:

 • пластинчасті – виготовлення займає всього кілька днів. Вироби прості в експлуатації;
 • сектори – рекомендовані при відсутності жувальних одиниць на одній стороні;
 • іммедіатпротези – нейлонові і акрилові моделі, без яких неможливо обійтися в період приживлення імплантатів;
 • бюгельні– довговічність виробу забезпечує металевий каркас. Пристрій дозволяє відновити посмішку, якщо у пацієнта відсутня кілька зубів, але попередні варіанти протезування йому не підходять.

Особливості установки знімних протезів

Лікарі високої кваліфікації, що працюють з РЦСІ в Харкові, встановлюють знімні протези, строго дотримуючись покрокової технології.

 1. Доктор оцінює стан зубів і при необхідності проводить лікування, видалення окремих одиниць.
 2. Рекомендує пацієнту оптимальний варіант протезування.
 3. Знімає зліпок і відправляє в лабораторію для виготовлення протеза.
 4. Приміряє і коригує готовий пристрій.
 5. Остаточно встановлює виріб.

Оставить коментарий