Корея або Швейцарія – які імпланти вибрати?

Корея або Швейцарія – які імпланти вибрати?

Який імплант вибрати, виникає питання, коли людина хоче відновити втрачені зубні одиниці. Якісні імпланти, які найчастіше пропонує стоматолог – швейцарські та корейські.

Прикладом преміальних виробів є фірма Straumann зі Швейцарії. Osstem з Кореї продається дешевше, відносяться до продукції другого ешелону. Поступаються швейцарської продукції в нюансах.

Зубні імпланти які краще за приживлюваності

Перша перевага швейцарських виробів – висока ступінь приживлюваності. Straumann імпланти виготовляють з двома видами поверхні.

  • SLA – показує приживлюваність виробів в 99% випадків. Ризик відторгнення зведений до мінімальних показників. Але таких моделей є недолік – остеоинтеграция здійснюється повільно, потрібно довго відстежувати стан хворого.
  • SLActive – кращі кореневі системи штучного формату. Імпланти швидко з’єднуються з кісткою. 3-4 тижні і інтеграція завершена.

Незважаючи на хорошу якість корейської зубної продукції, ризик появи періімплантіта (запального процесу в щелепі) вище. Доведено, що імпланти частіше відкидаються у курців, чого не скажеш про швейцарських виробах. Освіта кісткової тканини близько корейського імплантату займає більше часу.

Який імплант краще поставити: можливості протезування

Як вибрати імплант, покладаючись на можливості протезування? Імпланти Швейцарія зберігають красу посмішки і забезпечують зубного ряду естетичний зовнішній вигляд. Штифти від Штрауман повторюють конусоподібну анатомічну форму кореня. Вузол, призначений для з’єднання абатмента і штучного вироби, гарантує міцну зчеплення.

Стрижні і різьблення зубної одиниці Штрауман нарізають особливим чином. Тому встановити коронку можна через пару тижнів після штифта. При цьому на високому рівні забезпечується функціональність штучних зубів.

Імпланти Корея обіцяють просту установку і надійне приживлення. Конструкції приживляються за 1-2 місяці, далі можна ставити коронки. Але складності можуть виникнути при роботі з зубами невеликого діаметру.

На допомогу прийдуть Straumann, які можна підібрати під зуби з будь-якими анатомічними особливостями. Доставка виробів в клініку здійснюється в стерильних і герметичних контейнерах, надійно захищених від пошкоджень. Для установки імплантів преміум класу досить мати під рукою базовий комплект інструментів.

10 хвилин і штифт від швейцарського виробника встановлений. При установці корейських виробів іноді потрібно розрізати ясна. Хоча процес відбувається з знеболенням, але зайвий раз пошкоджується ясна. У крайніх випадках можлива поява запалення.

Які зубні імплантати краще ставити: показання

Сучасні зубні конструкції від Osstem і Straumann однаково призначені для одного і двох етапів імплантації зубних одиниць. Імпланти підходять при мінімальному обсязі кісткової тканини.

Осстем системи встановлюються з пористим покриттям, яке відповідає за високу приживлюваність конструкцій. Тому продукція від ізраїльського проізводіеля користується попитом в 50 країнах світу.

Але коли пацієнт страждає на цукровий діабет або гепатитом, кращим варіантом стануть штучні компоненти зі Швейцарії. Компанія Штрауман спеціалізується на технологіях, що дозволяють добитися швидкого приживлення зубів при наявності серйозних захворювань.

Як вибрати імплант: складні випадки

Про те, які бувають імпланти зубів і які краще встановити, залежить від клінічного випадку. Важливо підібрати штучне виріб і надійно закріпити його в місці тривалої відсутності зуба. Один-сім днів і можна приступати до постановки тимчасового протеза, який трохи пізніше замінюють постійним. Для цього стоматологи використовують кілька сучасних технологій.

  1. All-on-4. Дозволяє здійснити протезування відразу 12-14 зубних одиниць. Для цього може підійти продукція ОССТ. Закріплення протеза в щелепи здійснюється за допомогою чотирьох імплантів. Два знаходяться у фронтальній частині, два з боків. Але варто враховувати, що дана технологія використовується при відсутності в кістки щелепи атрофованих місць. Лікар повинен грамотно прорахувати навантаження на протез. Залишитися осторонь від атрофованих областей і зрушити точки проходження імплантів за технологією не можна.
  2. All-on-6. Може застосовуватися при роботі зі швейцарськими виробами. Протез тримається, завдяки шести імплантам. Їх розміщують не по вертикалі, а під кутом. Навантаження розподіляється рівномірно, реально обійти атрофовані області. Однак втілення в життя цієї технології коштує дорожче.
  3. Базальна процедура. Рекомендується при сильній атрофії щелепної кістки. Штучні вироби закріплюють в глибокому базальному щелепно шарі. Забезпечити хорошу приживлюваність зубним одиницям в стані швейцарська продукція.

Імплантація зубів – реальна можливість відновити гарний і функціональний зубний ряд. Імпланти Корея – варіант середнього цінового сегмента, застосовується, коли ситуація з зубами у хворого не запущена. Імплантолог може порадити вироби зі Швейцарії, якщо немає часу чекати тривалої приживлюваності імплантатів, пацієнт бажає уникнути непередбачених наслідків або хворіє серйозними недугами.

Оставить коментарий