Які імпланти краще ставити на жувальні зуби

Які імпланти краще ставити на жувальні зуби

Рано чи пізно кожна людина задається питанням, як вставити зуби якщо немає зубів. Немає нижніх жувальних зубів? Справа в тому, що на премоляри і моляри припадає максимальне навантаження, адже вони відповідають за пережовування їжі. Тому біля них спостерігається скупчення бактерій, що приводить до карієсу і поступового руйнування зубів.
Людина, у якого немає зубів, стикається з проблемами, значно знижують якість його життя:

  • пацієнт не в змозі нормально споживати їжу;
  • виникають проблеми з травленням і щелепно-лицьовим апаратом;
  • змінюється овал обличчя, можуть виникати западини, ями;
  • людина без зубів виглядає постарілим.

Види протезування жувальних зубів

Ефективною технологією по відновленню зубного ряду вважається   імплантація жувальних зубів. Відкладаючи протезування в довгий ящик, ви ризикуєте зіткнутися зі зміщенням зубів. Формується неправильний прикус. Протезування на імплантатах в цьому випадку провести складніше.

Також на тому місці, де втрачено зуб, зменшується обсяг кісткової тканини. Стоматолога доводиться підбирати лікування в індивідуальному порядку.

Технологія імплантації зубів передбачає такі види протезування.

  • Костнопластіка або синус-пластика – рекомендується в 85% випадків звернення пацієнтів з віддаленими верхніми зубами. Справа в тому, що на цій ділянці гайморові пазухи підходять близько до коренів зубів. Під час процедури стоматолог повинен підняти нижню частину гайморової пазухи і заповнити простір спеціальним матеріалом. З поставленим завданням впорається досвідчений стоматолог.
  • Відновлення жувальних зубів знизу відбувається так само, як при костнопластіке. Відмінність лише в терміні, за який приживається імплант. Нижні моляри і премоляри приживаються швидко. Повноцінне приживлення займає 3 місяці.

Протезування жувальних зубів: які імпланти краще

Щоб замінити зуби, стоматологи застосовують різні види імплантів. Кожен окремий клінічний випадок вимагає зняття індивідуальних вимірів. Такий підхід забезпечує бажаний естетичний ефект і багатофункціональність виробів.

Якщо відновлюються зуби, розташовані збоку, стоматолог робить вибір на користь подовжених і більш широких імплантів. Розмір штучних виробів визначають ширина проміжків між зубами і анатомічні особливості будови щелепи пацієнта.

Як ставлять зубний імплант? Дотримуючись традиційної двоетапної методикою. Це означає, що штучний корінь зашивають в ясна. Подальша остеоинтеграция триває від 3 до 6 місяців. Завдяки грамотно продуманої технології, вдається домогтися якісного зрощування вироби з кістковою тканиною. Зуби витримують необхідне навантаження.

Після завершення етапу приживлення доктор встановлює тимчасовий протез. Далі настає черга постійної конструкції.

Через скільки після видалення зуба можна ставити імплант

Багато людей цікавляться, коли можна ставити імплант після видалення зуба? Якщо обрана одномоментна методика установки імпланта, на місце щойно віддаленої одиниці відразу ставлять корінь з титану. Так можна замінити і передні, жувальні, задні зуби.

Однак існують застереження, коли зробити протезування краще в кілька етапів:

  • зуб видалили через запального процесу (видалена кіста);
  • для кісткової тканини характерна недостатня щільність або великі пори;
  • від зуба залишилася велика лунка;
  • діагностовано захворювання ротової порожнини.

Чи можна замінити всі зуби имплантами? Так, технологія дозволяє проводити таке відновлення зубного ряду.

Оставить коментарий