Імплантація при вагітності: що потрібно знати, щоб не нашкодити малюкові

Імплантація при вагітності: що потрібно знати, щоб не нашкодити малюкові

Імплантація – це єдиний спосіб замінити втрачений зуб на штучний, який не буде виділятися на тлі натуральних на вигляд і функції. Процедура передбачає вживлення стержня в кісткову тканину, на який фіксується зубний протез або коронка. Оскільки вона відноситься до хірургічним маніпуляціям, імплантація зубів при вагітності не робиться. Існує ряд причин, чому майбутній матусі перш ніж повернути собі чарівну посмішку варто дочекатися появи на світ малюка.

Імплантація при вагітності: чому процедуру варто відкласти?

Імплантація – поширена процедура серед пацієнтів клініки РЦСІ. Всі мріють виглядати красиво, і майбутні матусі не виняток. Але вагітність особливий період в житті жінки, коли в організмі відбуваються суттєві зміни. Лікарі рекомендують у цей час наповнити життя позитивними емоціями і враженнями. Відсутність зуба не загрожує здоров’ю, а стрес може нашкодити малюкові.

Приймаючи рішення про поповнення сім’ї, фахівці рекомендують майбутнім батькам пройти медичне обстеження, в тому числі відвідати стоматолога.

Імплантація під час вагітності не повинна входити в плани, навіть якщо потрібно встановити передній зуб. Ця процедура, як і будь-яке хірургічне втручання, вимагає серйозної підготовки і не всі маніпуляції сумісні з вагітністю:

  • здача аналізу крові;
  • рентген щелепи;
  • процедура проводиться під місцевою анестезією методом закручування стержня в кісткову тканину;
  • після імпланціі пацієнтам призначаються знеболюючі та протизапальні лікарські препарати;
  • кожен організм по-різному реагує на стороннє тіло, тому в період приживлення імплантаможет знадобитися додаткове лікування;
  • будь-яке хірургічне втручання супроводжується стресом для організму;
  • у вагітних жінок завжди ослаблена імунна система і будь-яка незначна запалення може перетворитися на серйозну проблему.

Імплантація при вагітності: протипоказання до проведення процедури

Моменти даної операції, які підтверджують, що імплантація зубів під час беременностікатегоріческі забороняється.

Після встановлення імпланту пацієнтам доведеться пройти антибактеріальну терапію. Під час вагітності протипоказаний прийом будь-яких антибіотиків.

У період виношування малюка в організмі жінки підвищується рівень прогестерону. Зміни гормонального фону може спровокувати сильну кровотечу з ясен вчасно і після операції.

Багато пацієнтів відчувають сильне хвилювання в момент операції. Навіть підсвідомий страх негативно позначиться на здоров’ї жінки і дитини.

З огляду на всі ці обставини можна з упевненістю сказати, що встановлювати імпланти при вагітності не можна.

Може виникнути ситуація, коли імплантація запланована, і в цей період жінка дізнається про вагітність. У такій ситуації операцію слід скасувати. Перший триместр виношування найскладніший і важливий у розвитку дитини. У цей період у малюка формуються органи. Будь-яке хірургічне втручання може нашкодити і навіть спровокувати викидень ембріона.

Якщо про вагітність жінка дізналася в період остеоінтеграції, іншого виходу не буде, як продовжити процедуру. Після установки стрижнів залишається більш безпечна і не така болюча робота.

У цей період необхідно бути під контролем у гінеколога, і якщо він вважатиме за потрібне призупинити імплантацію, обов’язково виконати його рекомендації. Якщо імплатна вже прижився, встановити коронки можна трохи пізніше.

Оставить коментарий