Що дають зубні імплантати?

Що дають зубні імплантати?

Незважаючи на те що процедура імплантації зубів активно використовується в стоматології протягом десяти років, багато хто все ще задаються питанням, наскільки безпечна така процедура, чи є у неї протипоказання і як довго прослужить імплант.

Переваги життя з зубними імплантами

Імплантація зубів передбачає вживлення титанового штифта в щелепних кісток. Після її загоєння, зверху на штифт монтується коронка. Такий імплант виконує роль натурального зуба не тільки з функціональної, але і з естетичної точки зору.

Крім того, вагомими перевагами процедури імплантування стали:

 • тривалий термін служби конструкції. При правильній установці і експлуатації, вони можуть прослужити протягом усього життя;
 • в порівнянні з іншими видами протезування, при імплантації не відбувається травмування ближніх різців;
 • кісткова тканина не атрофується;
 • навантаження на щелепу розподіляється рівномірно;
 • естетично, такі протези виглядають ідеально;
 • за бажанням, можна встановити будь-яку кількість імплантів без обмеження;
 • велика кількість існуючих методик імплантації імплантів дозволяють підібрати спосіб імплантації кожного пацієнта індивідуально;
 • титановий матеріал, з якого виконаний штифт – максимально сумісний з кістками людини, завдяки чому позитивний відсоток приживлюваності становить понад 97%;
 • після того, як пройде період адаптації, по відчуттях, протези стають як рідні зуби.

Коли встановлювати зубні імплантати заборонено

В будь-якому випадку, встановлення імплантів – хірургічне втручання, яке можуть перенести не всі пацієнти. Для того, щоб процедура була безпечною і ризик ускладнень зводився до мінімуму, слід обов’язково мати на увазі наступні протипоказання по установці протезів:

 1. Наявність у пацієнта захворювання на туберкульоз будь-якого ступеня;
 2. Проблеми зі згортанням крові;
 3. Бруксизм – мимовільний скрегіт зубами;
 4. Існування хронічних хвороб;
 5. Нестабільна психіка, коли в певних ситуаціях, пацієнт неврівноважений і може вести себе неадекватно;
 6. Зараження ВІЛ або СНІД;
 7. Злоякісні утворення в організмі;
 8. Захворювання серцево-судинної системи.

Крім того, навіть при відсутності перелічених вище протипоказань, слід враховувати, що після проведення процедури імплантації зубів, обов’язково слід дотримуватися всіх правил післяопераційного періоду. Тільки в такому випадку протези приживаються без проблем і служать максимально довго.

Стоматологія Харків пропонує процедуру по установці імплантів від відомих світових виробників за доступною ціною. Якісні конструкції відрізняються максимально швидким періодом приживлення і тривалим терміном служби.

Оставить коментарий