5 порад тим, хто вирішив поставити вініри

5 порад тим, хто вирішив поставити вініри

Вініри – міцні накладки на зуби, які забезпечують їм естетичний зовнішній вигляд. Вироби коректують неідеальну форму зубів, здатні змінити їх розмір і приховати непривабливі щілини.
Але не поспішайте встановлювати вініри якомога швидше. Спочатку прислухайтеся до порад лікарів-стоматологів за вибором і догляду конструкцій.

Чи варто встановлювати вініри

Конструкції для протезування дозволяють зробити голлівудську посмішку, яка виглядає природно, кожному. Перевагою також є відсутність дискомфорту.
Однак варто пам’ятати – тривалий термін служби виробів можливий тільки при дотриманні основних правил по догляду. Накладки встановлюють після обточування зуба. Іноді це призводить до руйнування зубної одиниці. Тому деякі віддають перевагу дорогим аналогам – Люмініри, що не вимагає обточування.

Хоча деякі лікарі запевняють – обточування під вініри може захоплювати зовсім небагато емалі, адже відбувається в індивідуальному порядку і багато в чому залежить від стану зубів.

Установка вінірів в Харкові передбачає звернення до кваліфікованого стоматолога. Якщо за процедуру береться професіонал, зуби не будуть здаватися більшими і неприродно випуклими.

Які вініри вибрати

Лікар може запропонувати пацієнтові вініри декількох різновидів. Які вибрати, кожен визначає на свій розсуд.

  1. Прямі. Підходять для зайнятих людей, які не можуть дозволити собі багаторазове відвідування стоматолога. Після зняття верхньої емалі лікар розподіляє композит, формуючи зуб необхідної форми і відтінку.
  2. Непрямі. Рекомендовані досвідченими стоматологами. Спочатку доктор знімає зліпок, по якому пізніше вініри виготовляють.

Поради по догляду і експлуатації

Щоб вироби виглядали завжди як новенькі, їх слід регулярно і ретельно чистити. Очищення конструкцій від бруду знижує ризик необхідності лікування зубного ряду.
Рекомендації стоматологів по експлуатації накладок для голлівудської посмішки:

  • забудьте про звичку гризти тверді продукти – горіхи, насіння;
  • фарбувальні страви з великої частки ймовірності приведуть до зміни кольору виниров.

Незважаючи на те, що накладки доведеться носити завжди, естетичний зовнішній вигляд зубів допомагає позбутися від решти сумнівів, погоджуватися на установку виниров чи ні.

Люмініри коштують надто дорого. Для багатьох сума непідйомна, чого не скажеш про прихильників бюджетних, але якісних виниров, зроблених із сучасних матеріалів.

Оставить коментарий